Pojeďte s námi na Duhový výlet!

21. 10. 2015

SpV_DuhovySkupina LGBTQ skautů a skautek (lesbian, gay, bisexual, transexual, queer) zve na konec listopadu všechny, kterých se toto téma nějakým způsobem týká, nebo se o něj zajímají, na neformální výlet do okolí Prahy.

Ten se uskuteční v neděli 29. listopadu, sraz je v 9 hodin na Hlavním nádraží v Praze před knihkupectvím Luxor (poznáte nás podle skautských šátků a duhové vlajky).

Výlet pořádá skupina LGBTQ skautů a skautek (Duhový tým) s cílem setkat se a popovídat si s dalšími LGBTQ skauty a skautkami o situacích a výzvách, které jim přináší život v Junáku.

Duhový tým vznikl na jaře tohoto roku při odboru Skauting pro všechny u příležitosti kulatého stolu na téma “Jak lépe přivítat a přijmout LGBTI mladé lidi ve skautingu v Evropě”, který pořádal Evropský skautský region.

Pokud chcete získat více informací, pište na spv@skaut.cz

Těšíme se na setkání s vámi!
SpV_Duhovy_letak