SpV Plzeň

SpV PlzenO nás

Tým SpV Plzeň prozatím tvoří dívčí kvarteto ve složení Alena Marcelová – Alča, Renata Kopalová – Renča, Anna Kuželková – Zou, Michaela Blumová – Mišta. Naše buňka funguje od podzimu 2012.

Organizujeme tématická setkání pro lidi z vedení oddílů. Jsme tu mimo jiné proto, aby se na nás kdokoli ze skautské veřejnosti v regionu mohl obrátit s problémem týkajícím se dítěte se specifickou potřebou v oddíle. Pokud na něj nestačíme, zprostředkujeme konzultaci s odborníkem.

Vaše dotazy týkající se práce s dětmi se specifickými potřebami nebo tématu obecně můžete zasílat na email poradna@skaut.cz. Plzeňskou buňku můžete kvůli ostatním věcem (objednání programu, nabídka spolupráce) kontaktovat na emailu r.kopalova@gmail.com a na čísle 604 711 312.

Seznamte se s Týmem SpV Plzeň podrobněji!

Co máme za sebou

Připravili jsme program na motivační akci pro činovníky Bonboniéra 2012, kterou pořádala ORJ Plzeň-město. Také jsme připravili programy o práci s dětmi se specifickými potřebami pro rádcovský kurz PRAK a na celostátní roverské setkání Obrok 2013.

Co chystáme

V nejbližší době se chystáme v Plzni uspořádat tématický večer pro vedoucí z plzeňského kraje na téma „Neklidné a hyperaktivní dítě v oddíle“.