Tým SpV Praha

Spv PrahaKamila Stojaspalová – Macíček

Vzdělání: FF UK – pedagogika

Pracovní zkušenosti: paní učitelka na ZŠ ve třídě pro děti s poruchami chování a učení

Skautské zkušenosti: vedoucí smíšeného oddílu, člen týmu vzdělávacích akcí – aktuálně VK Ursus. Pomocník na táborech pro děti se specifickými potřebami.

Role v týmu: vedoucí buňky

Proč jsem v SpV: Skauting je pro mě místem pro seberozvoj a tím pádem mi přijde, že by v něm měl mít možnost najít místo každý, kdo o to bude mít zájem.

Kateřina Sittová – Pampe

Vzdělání: ETF UK – sociální práce

Pracovní zkušenosti: různé, od kavárny po hlídání dětí

Skautské zkušenosti: dříve vedoucí vlčat, účastník ČK Pračolek, VK Oikos, Svatoplukových prutů a jiné, teď hlavně SpV

Role v týmu: zakládající člen Pražské buňky a pomocná ruka u všech akcí

Marie Veselá – Bizi

Vzdělání: Studuju Sociální práci (UK)

Pracovní zkušenosti: Praxe v dětském domově a diagnostickém ústavu. Práce, hlídání dětí se specifickými potřebami.

Skautské zkušenosti: Donedávna vedoucí v skautském oddíle (dnes vedoucí na indiánských táborech). Také členka skautského pěveckého sboru.

Role v týmu: Aktivní člen a pomoc na všech akcích

Proč jsem v SpV: Je to mě propojení toho co studuji a toho, co si myslím, že má smysl dál ve skautingu rozvíjet. Mám velkou radost, že SpV vzniklo a věřím, že má a bude mít SpV vedoucím, a celkově všem, co nabídnout. Doufám, že se nám podaří zlepšit povědomí o dětech se specifickými potřebami a o jejich důležitosti začlenění do každodenního života nás všech.