Seminář o práci s dětmi s chronickým onemocněním v Domažlicích

29. 8. 2014

SpV PlzenPlzeňská buňka odboru Skauting pro všechny pořádá ve dnech 3.-5.října v Domažlicích seminář pro vedoucí všech oddílů o práci s dětmi s cukrovkou, epilepsií a dalšími chronickými onemocněními.

Máte v oddíle dítě s cukrovkou, epilepsií, bezlepkovou dietou nebo jiným chronickým onemocněním?

Získali byste rádi více podrobnějších informací o těchto onemocnění i o tom, jak s těmito dětmi pracovat v oddíle? Případně byste rádi s ostatními sdíleli své zkušenosti a sbírali jejich osvědčené tipy?

Přihlaste se na seminář pro vedoucí oddílů, který pořádá SpV Plzeň.

Třídenní seminář se bude věnovat těmto tématům:

• Jaká chronická onemocnění nás mohou ve skautském kolekti vu potkat a to nejen u dětí
• Co je třeba udělat pro chronicky nemocné
• Přednáška lektorky ze Střední zdravotní školy v Domažlicích
• Velká výměna nápadů, zkušeností a znalostí s problematikou ichronických nemocí – hlavně těch, se kterými jsme se v praxi již setkali.

Předpokládaný účastenský poplatek bude 100 až 150 Kč

Přihlašovat se můžete do 15. září na email spvplzen@email.cz

Chronicky nemocní a co s tím
Cukrovka, epilepsie, bezlepková dieta apod.

Kdy: 3.-5. října 2014
Kde: skautská klubovna v Domažlicích