Seminář pro lektory: Jak připravit účastníky kurzu na práci s dětmi se specifickými potřebami

13. 10. 2014

Seminar_lektoriPřipravuješ skautský kurz a chtěl bys do něj zajímavou formou zapojit zážitky i informace o životě dětí se specifickými potřebami a práci s nimi? Nebo tě toto téma zajímá a chtěl bys vést programy o něm na různých skautských kurzech? Přihlas se na seminář pro lektory!

Odbor Skauting pro všechny pořádá v pátek 14. listopadu odpoledne a v sobotu 15. listopadu seminář na téma Jak připravit účastníky kurzu na práci s dětmi se specifickými potřebami.

Seminář je určený pro lektory kurzů, kteří chtějí do programu zařadit i téma dětí se specifickými potřebami (např. děti s tělesným postižením, ADHD, sociálním znevýhodněním …) a rádi by se dozvěděli více informací o tom, jak na to. Zúčastnit se ho můžou i ti, které téma zajímá, nebo s ním mají vlastní zkušenost, a rádi by ji předávali dál na různých skautských kurzech.

Na semináři se dozvíš, co potřebují vedoucí oddílu nebo rádci o tomto tématu znát a jak jim můžete na vašem kurzu informace atraktivní formou předat. Zjistíš, jak s úcastníky o této problematice hovořit, jak vést diskuzi a jak pracovat s jejich postoji. Na semináři také získáš materiály, které ti pomohou s přípravou zajímavých a aktuálních programu pro váš kurz.

Seminář je určen především pro:

  • lektory pedagogiky nebo psychologie na skautských kurzech
  • ty, kteří mají vzdělání nebo zkušenosti v oblasti práce s dětmi se specifickými potřebamiPředpokládaná cena 300 Kč (proplácíme náklady na cestovné, v ceně je i příručka Z nevýhody výhoda)

Přihlásit se na seminář můžeš na: rlink.eu/spvseminarprolektory

Seminář pro lektory skautských kurzů

Kdy: pátek 14.11. odpoledne a sobota 15.11
Kde: Praha
Cena: 300 Kč (proplácíme náklady na cestovné, v ceně je i příručka Z nevýhody výhoda)

Seminar_lektori_web