Seminář pro lektory: Jak zapojit téma práce s dětmi se specifickými potřebami do vašeho kurzu

12. 5. 2014

Seminar_webPřipravuješ skautský kurz a chtěl bys do něj zajímavou formou zapojit zážitky i informace o životě dětí se specifickými potřebami a práci s nimi? Nebo tě toto téma zajímá a chtěl bys vést programy o něm na různých skautských kurzech? Přihlas se na jednodenní seminář pro lektory!

Odbor Skauting pro všechny pořádá v sobotu 7. června jednodenní SEMINÁŘ PRO LEKTORY SKAUTSKÝCH KURZŮ.

Seminář je určený pro lektory kurzů, kteří chtějí do programu zařadit i téma dětí se specifickými potřebami (např. děti s tělesným postižením, ADHD, sociálním znevýhodněním …) a rádi by se dozvěděli více informací o tom, jak na to. Zúčastnit se ho můžou i ti, které téma zajímá, nebo s ním mají vlastní zkušenost, a rádi by ji předávali dál na různých skautských kurzech.

Na semináři se dozvíš, co potřebují vedoucí oddílu nebo rádci o tomto tématu znát a jak jim můžete na vašem kurzu informace atraktivní formou předat. Zjistíš, jak s úcastníky o této problematice hovořit, jak vést diskuzi a jak pracovat s jejich postoji. Na semináři také získáš materiály, které ti pomohou s prípravou zajímavých a aktuálních programu pro váš kurz.

Seminář je urcen predevším pro:

  • lektory pedagogiky nebo psychologie na skautských kurzech
  • ty, kteří mají vzdělání nebo zkušenosti v oblasti práce s dětmi se specifickými potřebami

Přihlásit se na seminář mužeš na: rlink.eu/seminarprolektory

Seminář pro lektory skautských kurzů

Kdy: sobota 7.6.2014 (dopoledne)
(je možné přijet už v pátek vecer, večerní program a přespání zajistíme)
Kde: Praha
Cena: seminář je zdarma, proplatíme vám i cestovné na něj (pro potvrzení přihlášení vás v emailu vyzveme k zaslání vratné zálohy 100 Kč, kterou si budete moci vyzvednout na semináři)

SpV_Seminar pro lektory_pozvanka_kurzy