SpV Brno pořádá PoNoRKu – Praktickou Nadstavbu Rádcovských Kurzů

21. 10. 2014

PONORKA_bigJsi rádem skautské družiny? Je ti mezi 14 a 18ti lety? Chtěl by ses dozvědět něco navíc o tom, jak pracovat s družinou v neobvyklých situacích?

Brněnská buňka odboru Skauting pro všechny pořádá ve dnech 21.-23. listopadu 2014 v Brně jedinečný prakticky zaměřený víkend pro rádce. Je tady PoNoRKa – Praktická Nadstavba Rádcovských kurzů!

Přihlas se na něj a dozvíš se i prakticky si vyzkoušíš řadu situací, do kterých se jako rádce můžeš dostat.

– jak pracovat s dětmi s hyperaktivitou, se sluchovým nebo zrakovým postižením nebo s jinými druhy znevýhodnění
– jak dobře komunikovat s rodiči těchto dětí
kde hledat další informace a podporu při práci s těmito dětmi

Prostřednictvím zážitkových her, setkání se zajímavými odborníky i dalšího bohatého programu se na vlastní kůži seznámíš s tématy, kterým jste se na rádcovském kurzu zřejmě tak podrobně nevěnovali, přesto se ti můžou při práci s družinou náramně hodit.

Předpokládaná cena za účast na celém víkendu je 300 Kč (odneseš si ale i přehlednou příručku, ve které se dočteš vše potřebné)

Přihlásit se můžeš zde: http://goo.gl/forms/pNocwW8S7M

PoNoRKa – Praktická Nadstavba Rádcovských Kurzů